Efektyvūs, aplinkai draugiški, fermentiniai produktai

Efektyvūs, aplinkai draugiški, fermentiniai produktai

Kaip veikia nuotekų valymo sistema?

Nuotekų sistemoje susirenka visos namo nuotekos. Čia jos išskaidomos į smulkias sudedamąsias dalis, kuriomis maitinasi bakterijos. Šiame degradacijos procese bakterijos ir fermentai vaidina svarbų vaidmenį: fermentai pirminiame etape ištirpina organines medžiagas vandenyje, o bakterijos jas perdirba į gamtinius elementus. Bakterijos - mažiausi mikroorganizmai gamtoje. Jos maitinasi nuotekose esančiomis organinėmis dalelėmis. Fermentai kelis ar keliolika kartų paspartina biologiškai skaidžių medžiagų suskaidymą. Mūsų preparatuose esantys fermentai veikia panašiai kaip ir seilių liaukų bakterijų išskiriami fermentai, kurie suskystina suvalgomą maistą prieš jį suvirškinant.

Kodėl svarbu naudoti bakterijas kanalizacijai su fermentais buitinių nuotekų sutvarkymui?

Todėl, kad natūrali gamtinė degradacija yra lėtas ir sudėtingas procesas. Be to, nuotekų sistemos darbą įtakoja daugelis įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip: netinkamas nuotekų sistemos įrengimas, į nuotekų sistemą patenkanti buitinė chemija (plovikliai, balikliai, skalbikliai), per didelis name gyvenančių žmonių skaičius, antibiotikų vartojimas ir dar daug kitų. Taip ilgainiui sutrikdomas tinkamas nuotekų sistemos darbas, nes ten natūraliai gyvenančios bakterijos pastoviai naikinamos ir nebegali suskaidyti organinių medžiagų, kuriomis užterštos nuotekos. Todėl nuotekų sistema nebeatlieka savo funkcijos - atsiranda nemalonus kvapas, susidaro putos, užsikemša vamzdžiai, nuotekos negali prasifiltruoti ir pan., kitaip sakant, sustabdomas sklandus nuotekų sistemos darbas.

Jūsų namo kanalizacijos sutvarkymui mes rekomenduojame belgų kompanijos
REALCO fermentinių - bakterinių preparatų liniją BIOMAX

Dėl savo efektyvios fermentų ir bakterijų kompozicijos BioMAX produktai pagreitina natūralius valymo procesus bei leidžia valymo įrenginiams dirbti optimaliausiu režimu. Organinės medžiagos lengviau ir greičiau suskaidomos, nesusidaro kamščiai, pašalinami nemalonūs kvapai, nuotekų sistemos pradeda dirbti be trikdžių. Mūsų preparatai ne tik atstato blogai veikiančių sistemų funkcionavimą, bet veikia ir kaip prevencinė priemonė, neleidžianti išsiderinti nuotėkų valymo įrenginių darbui. Šie preparatai žymimi ženklu:

Kompanija Realco jau daugiau nei 30 metų specializuojasi aplinkos biotechnologijose ir įrodė, kad fermentai atlieka labai svarbų vaidmenį nuotekų sutvarkyme ir užtikrina tinkamą nuotekų sistemos veiklą.

Kokias fermentines-bakterines priemones ir kur galima naudoti namuose?

 

Šioje schemoje įvairių spalvų varnelėmis pažymėta, kuriuos produktus ir kur galima naudoti:

Prekių grupės pavadinimas

Prekės pavadinimas

Žalios varnelės prekių grupė
(aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės, paviršiams, indaplovėms, indams)
Geltonos varnelės prekių grupė
bakterijos kanalizacijai
(aplinkai draugiški nuotekų tvarkymo aktyvatoriai)
Oranžinės varnelės prekių grupė
bakterijos kanalizacijai
(aplinkai draugiški produktai nuotekų darbo atstatymui)

Raudonos varnelės prekių grupė
bakterijos kanalizacijai
(aplinkai draugiškos priemonės avarinių problemų sprendimui, nuotekų sistemos užsikišimų pašalinimui)

Violetinės varnelės prekių grupė
(aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės)
Prekių grupė nedidelėms įmonėms, kavinėms, viešbučiams, restoranams
(aplinkai draugiškos švaros ir higienos priemonės, paviršiams, indaplovėms, indams plauti, nuotėkoms tvarkyti)

 

Mes siūlome Jums produktus, kurių sudėtyje fermentai (baltymai). Fermentai nepavojingi žmonių sveikatai, neteršia aplinkos, jie ne tik gerai išvalo, nuplauna, palaiko gerą švarą ir higieną, bet ir palengvina nuotekų įrenginių darbą, panaikina nemalonų kvapą, ištirpdo kanalizacijos vamzdžių kamščius. Fermentai puikiai suskaido tokias medžiagas kaip: krakmolą, riebalus, baltymus, fekalijas, celiluliozę, gliukozę ir kitas.

Fermentiniai produktai naudojami ne tik buityje, bet ir tose pramonės įmonėse, kurios rūpinasi savo personalo ir klientų sveikata, gamina sveikus ir naudingus produktus ar rūpinasi švaria aplinka. Fermentinai produktai ne tik efektyvūs, bet ir padeda taupyti lėšas. Tais atvejais, kai fermentinės priemonės naudojami riebalų gaudyklių tvarkymui ir riebalų skaidymui didelėse įmonėse, kavinių, restoranų, viešbučių, maisto cechų virtuvėse, riebalų gaudyklių aptarnavimo išlaidos sumažėja apie 4 kartus.

Čia Jūs galėsite susipažinti su trumpais video filmais, kaip veikia fermentinės priemonės. http://www.youtube.com/user/Realzyme?blend=8&ob=5

Jeigu pageidautumėte gauti daugiau informacijos, mes visada Jums suteiksime tokią galimybę.

Back to blog