Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdintiEl.paštas
Debloquont-Reactivant (1kg) nuotekų sistemos darbo atnaujinimui

Šios prekės šiuo metu neturime.

Kanalizacijos sistemoje atsirado nemalonus kvapas, sumažėjo pralaidumas ar ji visiškai užsikimšo? Jums padės priemonė Debloquoant -Reactivant, kuri atstatys sistemos pralaidumą, panaikins nemalonius kvapus, užtikrins tolimesnį sklandų sistemos darbą.

Kaina: 29,00 €
Prekės aprašymas

Priemonės sudėtyje esantys natūralūs fermentai ir bakterijos tinka: visų tipų biologiniams nuotekų valymo įrenginiams, septiko tankams, riebalų gaudyklėms, drenažams, lauko tualetams, kanalizacijų vamzdynams.

Debloquont-Reactivant - labai efektyvi, didelės koncentracijos fermentų bei bakterijų kompozicija, kuri greitai suskaido susikaupusius riebalus, kitas organines medžiagas, atstato nuotekų skaidymo sistemos pralaidumą, panaikina paviršiuje susidariusią plutą, putas, nemalonų kvapą, greitai ir optimaliai sureguliuoja bei užtikrina tolesnį sklandų sistemos veikimą. Tinka ir riebalų gaudyklių priežiūrai!

Debloquont-Reactivant sudėtyje – du nuotekų skaidymui labai svarbūs komponentai: bakterijos kanalizacijai ir natūralus katalizatoriai - fermentai (baltymai). Fermentai daug kartų pagreitina organinių medžiagų skaidymą į smulkesnes sudedamąsias dalis, kurias lengvai ir greitai perdirba mikroorganizmai. Todėl, reguliariai naudojant Debloquont-Reactivant, galima sutvarkyti net labai blogai veikiančių, užsikišusių, perpildytų, perkrautų ar kitokių problemų turinčių nuotekų skaidymo sistemų veikimą.

Debloquont-Reactivant nepakenks privataus namo nuotekų skaidymo sistemų įrangos bei kanalizacijų vamzdynų būklei, o netgi atvirkščiai - jie padeda mažiau teršti aplinką ir kenkti gyvajai gamtai.

Dozavimas ir naudojimas:
Pradinė dozė:
supilkite 250g priemonės (10 kaušelių po 25g) į kibirą su 10 litrų 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5-10min., supilkite tiesiai į nuotekų talpą.
Palaikomoji dozė:
1 kartą savaitėje įberkite 25g priemonės į kibirą su 3 litrais 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5-10min, supilkite į virtuvės kriauklę, įterpimą geriausia atlikti kai nėra aktyvios veiklos: prieš einant miegoti, ar išvykstant į darbus. Jei name pastoviai gyvena 5 ar daugiau asmenų, dozavimą padvigubinkite.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Mindaugas  (Pirmadienis, 2013-11-25)
Įvertinimas:
 
Išbandžiau šią priemonę. Buvo kilusios problemos su biovalymo įrenginio darbu (blogas sugeriamumas, sklido nemalonūs kvapai), tad teko ieškoti priemonių padedančių bakterijoms skaidyti nuotekas. Likau labai patenkintas jos efektyvumu. Sugeriamusmas pagerėjo, nebesusidaro pluta, neliko nemalonaus kvapo. Rekomenduoju šį produktą!
Tomas  (Trečiadienis, 2013-01-16)
Įvertinimas:
 
Aš išbandžiau tas priemones ir likau maloniai nustebintas jų efektyvumo, mat jose yra ne vien tik bakterijų kaip kitose panašiose priemonėse, bet ir speciali fermentų kompozicija, kuri kelis kartus pagreitina nuotėkose esančios organikos suskaidymą, taip padėdama bakterijoms greičiau sudoroti biomasę.rnNaudojant Debloquont – Reactivant priemonę, jau po pirmos savaitės nuo nuotėkų paviršiaus sutirpo susiformavusi pluta, atsistatė sistemos pralaidumas bei sklandus darbas, dingo nemalonus kvapas. Rekomenduoju visiems!
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti