Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
Sorbentai ir dirvožemio pagerinimo priemonės - ZeoVit

ZeoVit - ekologiškai švarus produktas, pagamintas iš ceolito. Ceolitai - tai kalnų uolienos mineralai kristalinės struktūros aliumosilikatai, kurių pagrindiniai aktyvūs komponentai – klinoptilolitas ir montmorilonitas. Unikali ceolitų savybė – atsparumas aukštų temperatūrų, agresyvių terpių, jonizuojančio spinduliavimo poveikiui, selektyvumas šarminių, žemės šarminių ir kai kurių sunkiųjų metalų stambiems katijonams. Jiems būdingos jonų kaitos ir adsorbcinės savybės. Ceolitų gardelėje yra atvirais kanalais susijungusių ertmių. Kanalų skersmuo svyruoja nuo 2,8 iki 8,0 angstremų. Todėl į juos gali laisvai patekti vandens bei kitos poliarinės molekulės tokios, kaip: NH3, SO2, H2S, CO2, ir pan. Dėl specifinės struktūros ceolitai turi nemažai naudingų savybių: adsorbcinių - efektyviai adsorbuoja įvairias medžiagas iš dujų mišinių ir tirpalų; molekulinių sietų – sorbuoja tik atitinkamo dydžio molekules; katijoninių – silpnai prijungti katijonai vidiniuose porų ir atvirų kanalų paviršiuose gali būti pakeičiami kitais katijonais; katalitinių – kristalinės gardelės porose esančių molekulių aktyvacijos energija kai kuriose reakcijose sumažėja. Ceolitai ekologiškai švari, inertinė ir netoksiška medžiaga, pilnai tinkama naudoti daugelyje pramonės, žemės ūkio, buities, gamtosaugos sričių, ekologinių katastrofų pasekmių šalinimui ir kitur.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Cheminiu sorbentų rinkinys 22L

ADR rinkinys su polipropileno cheminiais sorbentais (geltonas) naudojamas sugerti agresyvias chemines medžiagas, visų tipų skysčius, nuo pramoninių skysčių iki naftos produktų.

Kodas: 146.440.300

100,00 €
 
(0)
Universalus sorbentas, kilimėlis 0,4x0,5 m. 144L(200vnt.)

Jis sugeria vandenį, aliejus, pramoninius skysčius, naftos produktus ir neagresyvias chemines medžiagas. Jis sugeria iki 20 kartų daugiau nei sveria.

Kodas: 146.310.1011

104,00 €
 
(0)
Naftos produktų valiklis Challenge BioTask  (5L)

Challenge BioTask - universalus koncentruotas naftos produktų valiklis, 100% biologiškai suyrantis.

Kodas: CHALL

115,00 €
 
(0)
Dirvožemio savybių pagerinimui ZeoVit Eco-Agro (10L)

ZeoVit Eco-Agro dėl savo natūralios kilmės ir unikalių savybių idealiai tinka kambarinių gėlių, daržovių, vaismedžių ir kitų augalų augimo stimuliavimui.

Kodas: C8

18,00 €
 
(0)
Sorbentas Zeovit Terra (10kg)

Tepalų, kuro, aušinimo skysčio ir kitų medžiagų išsiliejimų surinkimas. Naudojamas užpilant išsiliejimo vietas, naftos ir tepalo, benzino ir dyzelinių degalų dėmes.

Kodas: ZeoVit

18,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 5 iš 5