Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзине
PDFВерсия для печатиE-mail
Prieš suodžius Anti-Suie (1kg)

Этого товара сейчас нет в наличии.

Ši Vulcain linijos priemonė naudojama dūmtraukių valymui. Ji veiksmingai pašalina visus suodžius ir dervas iš židinių, krosnių ir katilų dūmtraukių (kūrenamu mediena, akmens anglim ar mazutu).

Цена: 10,00 €
Описание товара

Ši Vulcain linijos priemonė naudojama dūmtraukių valymui. Ji veiksmingai pašalina suodžius ir dervas iš židinių, krosnių ir katilų dūmtraukių (kūrenamu mediena, akmens anglim ar mazutu). Priemonės sudėtyje esančios cheminės medžiagos efektyviai pašalina net seniai pridegusius suodžius bei dervas, todėl galima atsisakyti sudėtingo, mechaninio kaminų valymo proceso.

Naudojimas: praplėškite 1 (50g) popierinį pakelį ir suberkite pakelio turininį ant įkaitusių anglių ir leiskite susidariusiems garams keletą minučių netrukdomai kilti kaminu. Kildami garai liesis su kamine susikaupusiais suodžiais, dervomis ir taip juos pašalins.
Židiniams: esant sumažėjusiai traukai ir dideliam nuosėdų kiekiui - 1 maišelis (50g) kas 5 dienas. Vėliau, vieną maišelį kas savaitę. Medienos ar akmens krosnims bei katilams - esant sumažėjusiai traukai ir dideliam nuosėdų kiekiui 1 maišelis (50g) kas 3 dienas. Vėliau, vieną maišelį kas savaitę.

Мнения покупателей
Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение.

Войти