Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
Gariniai siurbliai - Vaporetto Lecoaspira

Garų efektyvumas: 150°C garas paduodamas 4-5 barų slėgio srautu. Neteršdamas valikliais aplinkos, garas idealiai užtikrina aukštus higienos bei valymo rezultatus, nes veikia kaip natūrali aktyvi paviršiaus valymo medžiaga, puikiai pašalinanti riebalus bei purvą. Be to, garo srautas lengvai patenka net sunkiausiai pasiekiamas vietas, plyšius ir kampus. Tai efektyvūs garintuvai giluminiam visų plaunamų paviršių išvalymui. Jie gali sujungti tris funkcijas - pašalinti nešvarumus, išvalyti ir nusausinti vienu metu.
Vaporetto Lecoaspira prietaisai sukuria ne tik galingą garo srautą, bet ir galingą susiurbimo efektą, padedantį efektyviai surinkti purvą, dulkes ir skysčius, taip užtikrinant greitą paviršių išdžiovinimą.
Taupo laiką: valymo darbus atliksite per pusę greičiau.
Pašalina bioplėveles: naudojant garą ant paviršių ar grindų neleidžiama susidaryti bioplėvelėms. (Bioplėvelę sudaro daugybė mikrobų, prisikabinusių prie paviršiaus bei vienas prie kito bakterijų polimerais (sudėtiniais angliavandeniais). Šis polimerinis dangalas gali apsaugoti bakterijų ląsteles nuo įvairių antimikrobinių priemonių poveikio, pavyzdžiui, chloro).
Ekonomija ir ekologija: valymo darbams žymiai sumažinamas vandens suvartojimas, pasitelkdamas vien savo galią garas valo iš karto, tad nebereikia naudoti jokių papildomų cheminių valymo priemonių, kurios skildamos garuoja teršdamos mūsų aplinką bei gamtą.
Dulkių ir mikrobų sedimentacija: purškiant garus, ore nusodiname mikrobus bei dulkes, o tai padeda pagerinti oro kokybę. Vaporetto Lecoaspira yra labiausiai išbaigti namų valymo aparatai, nes jie vienu metu atlieka vakuuminio išvalymo ir higienos operacijas.
Tai galingi dulkių siurbliai su vandens bei HEPA filtrais. Šiuose siurbliuose sumontuotas itin novatoriškas HEPA filtras sulaiko net 99,9% visų didesnių nei 0,3µ dydžio dalelių. Naudodami šiuos Vaporetto Lecoaspira garininių siurblių modelius, efektyviai pašalinsite žiedadulkes, grybelių sporas, bakterijas, dulkių erkutes bei kitas nepageidaujamas daleles. Valant karštu garu sunaikinamos ir pačios dulkių erkutės, todėl šių siurblių teikiamą naudą ypač pajunta alergiški, ligoti ar jautresni aplinkai vaikai ir suaugę žmonės.
Jie taip pat gali tarnauti kaip veiksminga lyginimo sistema.
Kaip naudojami Vaporetto Lecoaspira gariniai valymo įrenginiai galite pamatyti čia>>>


Rodoma 1 - 6 iš 6

Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV30

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV30 yra paprastas naudoti ir intuityvus modelis, kuris apjungia valymą garais metodą ir siurbimą per vandens filtrą.

Kodas: PVEU0082

399,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV50 Multifloor

Naujas dar galingesnis Polti Vaporetto Lecoaspira FAV50_Multifloor dėka savo multi funkcijų skirtas valyti visų tipų grindis: parketą, terakotą, kilimus, moquette, keramiką ir marmurą.

Kodas: PVEU0083

549,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence

Naujas dar galingesnis Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence su dešimt paruoštu valymo programų apjungia dezinfekuojanti garo poveikį su efektyvių vandens filtru siurbimui ir taip padeda namų valymą atlikti greičiau ir lengviau.

Kodas: PVEU0085

699,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Unico MCV50 Allergy Multifloor Turbo

Unico Allergy Multifloor Turbo aprūpintas dvejomis automatinėmis programomis pilnam grindų ir kilimų išvalymui ir specialiai sukurtais priedais gyvūnų ir žmonių plaukų surinkimui. Jis nepriekaištingai išvalys net ir sunkiai prieinamus paviršius. 2014 metų

Kodas: PBEU0080

699,00 €
 
(0)
Steam Mop for Lecoaspira

Garinė šluota - priedas prie Lecoaspira modelių. Skirtas valyti lygius paviršius tiek horizontaliai, tiek vertikaliai (grindis ir lubas, sienas, langus ir t.t.)

Kodas: PAEU0264

109,00 €
 
(0)
Steam Disinfector for Lecoaspira

Steam Disinfector (garo dezinfekcijos) įrenginys prijungiamas prie Lecoaspira modelių specialia sujungimo jungtimi ir naudojamas kaip buitinis namų reikmėms skirtas dezinfekavimo įrenginys virusų, bakterijų, erkučių bei kitų parazitų naikinimui.

Kodas: PAEU0189

426,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 6 iš 6