Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
POLTI gariniai siurbliai, dulkių siurbliai su vandens filtru, gariniai lygintuvai, lyginimo lentos

http://www.polti.it/Img/logo_int.jpg

POLTI gaminių linija buvo sukurta daugiau nei prieš 30 metų įgyvendinus idėją profesionalų siurbimą bei lyginimą naudoti ir namuose. Su šiais gaminiais gimė nauja rinka: sėkmė atėjo nedelsiant ir metai po metų, Vaporetta laimėdavo vis daugiau vartotojų visame pasaulyje, siūlydama visiems galimybę atlikti lyginimą bei siurbimą lengvai ir gauti profesionalius rezultatus. Profesionalių pasisekimo rezultatų paslaptis slypi paruošto garo kokybėje, tinkamoje jo temperatūroje bei jo greitame panaudojime, kas leidžia iš karto gauti puikius rezultatus. Rezultatai verti profesionalų dėmesio! Video


Rodoma 1 - 4 iš 4

Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV30

Polti Vaporetto Lecoaspira FAV30 yra paprastas naudoti ir intuityvus modelis, kuris apjungia valymą garais metodą ir siurbimą per vandens filtrą.

Kodas: PVEU0082

399,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV50 Multifloor

Naujas dar galingesnis Polti Vaporetto Lecoaspira FAV50_Multifloor dėka savo multi funkcijų skirtas valyti visų tipų grindis: parketą, terakotą, kilimus, moquette, keramiką ir marmurą.

Kodas: PVEU0083

549,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence

Naujas dar galingesnis Polti Vaporetto Lecoaspira FAV80_Turbo Intelligence su dešimt paruoštu valymo programų apjungia dezinfekuojanti garo poveikį su efektyvių vandens filtru siurbimui ir taip padeda namų valymą atlikti greičiau ir lengviau.

Kodas: PVEU0085

699,00 €
 
(0)
Garinis siurblys Unico MCV50 Allergy Multifloor Turbo

Unico Allergy Multifloor Turbo aprūpintas dvejomis automatinėmis programomis pilnam grindų ir kilimų išvalymui ir specialiai sukurtais priedais gyvūnų ir žmonių plaukų surinkimui. Jis nepriekaištingai išvalys net ir sunkiai prieinamus paviršius. 2014 metų

Kodas: PBEU0080

699,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 4 iš 4