Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
Bakterijos kanalizacijai

Bakterijos kanalizacijai skirtos nuotekų valymui, septikų bei lauko tualetų priežiūrai, biologiniams nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijų vamzdynų bei riebalų gaudyklių normalaus darbo palaikymui, taip pat, galima naudoti kemperio tualeto, jachtos tualeto bei biotualeto priežiūrai.
Šių priemonių sudėtyje esantys specialiai parinkti fermentai ir bakterijos greitai suskaidys susikaupusią organiką, riebalus, tualetinį popierių, plaukus bei kitas organines medžiagas, atstatys nuotekų sistemos pralaidumą, panaikins nuotėkų paviršiuje susidariusią plutą ar putas, sumažins nemalonius kvapus, greitai ir optimaliai sureguliuos bei užtikrins tolesnį sklandų nuotekų sistemų funkcionavimą. Priemonių sudėtyje esanti fermentų bei bakterijų kompozicija nepakenks biologiniams nuotekų skaidymo procesams, kanalizacijų įrangai bei vamzdynų būklei, o netgi atvirkščiai - paspartins nuotekų skaidymo procesus ir padės mažiau teršti aplinką ir kenkti gyvajai gamtai.

Kaip veikia nuotekų skaidymo sistema? Nuotekų skaidymo sistemoje susirenka visos namo nuotekos. Čia jos išskaidomos į smulkias sudedamąsias dalis, kuriomis maitinasi bakterijos. Šiame degradacijos procese bakterijos ir fermentai vaidina svarbų vaidmenį. Fermentai pirminiame etape ištirpina organines medžiagas vandenyje, o bakterijos jas perdirba į gamtinius elementus.
Bakterijos - mažiausi mikroorganizmai gamtoje. Jos maitinasi nuotekose esančiomis organinėmis dalelėmis. Fermentai kelis ar keliolika kartų paspartina biologiškai skaidžių medžiagų suskaidymą. Mūsų preparatuose esantys fermentai veikia panašiai kaip ir seilių liaukų bakterijų išskiriami fermentai, kurie suskystina suvalgomą maistą prieš jį suvirškinant. Kodėl nuotekų sutvarkymui svarbu naudoti bakterines - fermentines priemones? Todėl, kad natūrali gamtinė degradacija yra lėtas ir sudėtingas procesas. Be to, nuotekų sistemos darbą įtakoja daugelis įvairių išorinių veiksnių, tokių kaip: netinkamas nuotekų sistemos įrengimas, į nuotekų sistemą patenkanti buitinė chemija (plovikliai, balikliai, skalbikliai), per didelis name gyvenančių žmonių skaičius, antibiotikų vartojimas ir dar daug kitų. Taip ilgainiui sutrikdomas tinkamas nuotekų sistemos darbas, nes ten natūraliai gyvenančios bakterijos pastoviai naikinamos ir nebegali suskaidyti organinių medžiagų, kuriomis užterštos nuotekos. Todėl nuotekų skaidymo sistema nebeatlieka savo funkcijos - sumažėja sistemos pralaidumas arba ji visiškai užsikemša, nuotekų paviršiuje susidaro putos ar pluta, atsiranda nemalonus kvapas, kemšasi kanalizacijų vamzdynas.

Bakterijų ir fermentų veikimas


Nesuskaidytos organinės     Fermentai    Suskaidytos organinės      Bakterijos    Natūralūs gamtiniai  
medžiagos                                                   medžiagos                                             elementai

EEZYM linijos produktus gaminanti Belgijos kompanija Realco, jau daugiau nei 30 metų specializuojasi aplinkos biotechnologijose ir įrodė, kad fermentai ir bakterijos atlieka labai svarbų vaidmenį nuotekų skaidymo procese ir užtikrina tinkamą nuotekų išvalymą.Rodoma 1 - 8 iš 8

Biologinis aktyvatorius Eezym tirpiuose maišeliuose (1,3kg)
TOP
-1 €

Biologinis aktyvatorius (52 paketėliai) tirpiuose maišeliuose 1,3kg. Tai fermentų ir bakterijų kompozicija, kuri sureguliuoja ir pagreitina nuotekų valymo įrenginių darbą bei pašalina kvapus ir padeda išvengti užsikimšimų.

Kodas: POU2006

29,00 € 30,00 € Sutaupote: 1,00 €
 
(0)
Eezym Extra (1,3kg) probleminių sistemų priežiūrai
TOP
-1 €

Kanalizacijos sistemoje atsirado nemalonus kvapas, sumažėjo pralaidumas ar ji visiškai užsikimšo? Jums padės priemonė Eezym Extra, kuri atstatys sistemos pralaidumą, panaikins nemalonius kvapus, užtikrins tolimesnį sklandų sistemos darbą.

Kodas: POU2002

29,00 € 30,00 € Sutaupote: 1,00 €
 
(0)
Biologinis aktyvatorius Eezym tirpiuose maišeliuose (650g)
TOP

Eezym tai tirpūs maišeliai, skirti užtikrinti tinkamą Jūsų nuotekų sistemos darbo funkcionavimą (tinka ir kemperių sistemoms). Juos labai patogu ir paprasta naudoti, tereikia tirpųjį maišelį su fermentas įmesti į tualetą ir nuleisti vandenį.

Kodas: POU2005

20,00 €
 
(0)
Biologinis aktyvatorius Eezym (650gr) sklandžiam nuotekų sistemo
TOP

Biologinis aktyvatorius, fermentų ir bakterijų derinys, pagerina valymo įrenginių darbą, pašalina kvapus ir padeda išvengti užsikimšimų.

Kodas: POU2001

16,00 €
 
(0)
Biologinis aktyvatorius Eezym (1,3kg) sklandžiam nuotekų sistemo
TOP
-1 €

Biologinis aktyvatorius, fermentų ir bakterijų derinys, pagerina valymo įrenginių darbą, pašalina kvapus ir padeda išvengti užsikimšimų.

Kodas: POU2000

26,00 € 27,00 € Sutaupote: 1,00 €
 
(0)
Eezym Emergency (500g) greitam organikos septike suskaidymui
TOP

Jūsų septiko talpoje atsirado nemalonus kvapas, nuotekų paviršiuje susidarė pluta, sumažėjo pralaidumas ar užsikimšo? Jums padės priemonė Eezym Emergency!

Kodas: POU2004

18,00 €
 
(0)
Debloquont-Reactivant (1kg) nuotekų sistemos darbo atnaujinimui

Kanalizacijos sistemoje atsirado nemalonus kvapas, sumažėjo pralaidumas ar ji visiškai užsikimšo? Jums padės priemonė Debloquoant -Reactivant, kuri atstatys sistemos pralaidumą, panaikins nemalonius kvapus, užtikrins tolimesnį sklandų sistemos darbą.

Kodas: POU1342

29,00 €
 
(2)
Pisuarų ir bide priežiūros priemonė Bio Block (40vnt; 1kg)

Bio Block tai vandenyje tirpstančios lazdelės pisuarų priežiūrai. Jose esantys subalansuoti biocheminiai komponentai puikiai išvalo pisuarus bei pašalina nemalonų kvapą aplinkai nekenksmingu būdu.

Kodas: POU0744

16,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 8 iš 8