Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuЗакрыть
0

Нет товаров в вашей корзине
PDFВерсия для печатиE-mail
Plum iBox avarinio akių praplovimo stotelė

Этого товара сейчас нет в наличии.

Prie sienos montuojamas pirmosios pagalbos rinkinys akims su 1x500 ml pH Neutral + 1x1000 ml akių praplovimo buteliukais.

Описание товара

1 x 500 ml pH Neutral - 4,9% sterilus tirpalas, skirtas greitai neutralizuoti šarmui ir rūgščiai, patekusiems į akis. Taip pat svetimkūnių pašalinimui iš akies.

Jis gali būti iki 50 kartų efektyvesnis už gryną vandenį. Skystyje yra fosfatų, kurių jau yra žmogaus organizme. Vandenilio fosfato komponentas neutralizuoja rūgštis, o kita dalis – divandenilio fosfatas – neutralizuoja šarmus. DUO dizainas leidžia vienu metu plauti dvi akis. Jis tiekiamas paprastame naudoti buteliuke su ergonomišku dangteliu ir aiškiomis naudojimo instrukcijomis. Jis taip pat tinka naudoti atskirai arba užpildyti sienines stotis. Skalavimo laikas: apytiksl. 2 minutės.

1 x 1000 ml eye wash - 0,9% sterilus natrio chlorido (0.9% Sodium Chloride) tirpalas akių praplovimui bei svetimkūnių pašalinimui. Speciali, prie akies prisitaikanti taurelė.

Pirmosios pagalbos akių prausiklis Plum tinka nešvarumams (pvz., dulkėms, nešvarumams, metalo ir medžio drožlėms ir kt.) ir net tam tikroms cheminėms medžiagoms, tokioms kaip tepalai ir tirpikliai, nuplauti. Jis tiekiamas lengvai naudojamame buteliuke su ergonomišku dangteliu, dangteliu nuo dulkių ir aiškiomis naudojimo instrukcijomis. Jis taip pat tinka naudoti atskirai arba užpildyti sienines stotis. Skalavimo laikas: apytiksl. 5 minutės.

https://www.youtube.com/watch?v=x6br_r377Ck

Мнения покупателей
Мнения покупателей:

Еще нет мнений об этом товаре.
Пожалуйста, войдите, чтобы оставить свое мнение.

Войти