Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SutinkuUždaryti
0

Jūsų krepšelis yra tuščias

PDFSpausdinti
Avarinio akių, veido, kūno apiplovimo saugos dušai

Nėra visiškai saugios gamybos. Neatidėliotina situacija gali kilti bet kuriuo metu, o tada svarbiausia yra įrangos, naudojamos jos pasekmėms pašalinti, patikimumas.

Kiekvienais metais daugybė žmonių visame pasaulyje nukenčia nelaimingų atsitikimų su pavojingomis cheminėmis medžiagomis metu. Reikia būti pasirengus tokioms situacijoms ir turėti atitinkamą pirmosios pagalbos įrangą. Nedelsiant praplovus nudegintas vietas galima išvengti regėjimo praradimo, įvairių sužalojimų ir net mirties. Tokiems atvejams reikalingos avarinio apiplovimo stotelės.


Rodoma 1 - 4 iš 4

7260BT Axion akių / veido avarinio praplovimo fontanėlis

Prie sienos montuojamas avarinis akių / veido apiplovimo fontanėlis su apvalių 27,9 cm. diametro ABS plastiko dubeniu.

0,00 €
 
(0)
7516Box avarinio akių praplovimo stotelė

Prie sienos montuojamas pirmosios pagalbos rinkinys akims su 1x200 ml pH Neutral + 1x500 ml akių praplovimo buteliukais.

158,00 €
 
(0)
Avarinis akių veido praplovimo fontanėlis S0440

S0420 modelis yra prie sienos tvirtinamas akių ir veido avarinio praplovimo fontanėlis su plastikiniu dubeniu, ABS plastikinėmis akių/veido plovimo galvutėmis, vidiniu sieteliu ir 1/2 colio rutuliniu vožtuvu su stūmimo rankena.

335,00 €
 
(0)
Avarinis saugos dušas S1200

Horizontaliai montuojamas saugos dušas, žaliu ABS plastiko gaubtu.

305,00 €
 
(0)

Rodoma 1 - 4 iš 4