Mokėjimas per kurjeri

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes, tai Jums papildomai kainuos 2 (du) €.
Dėmesio! Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti pirk.elega.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB Elega
A/S: LT093500010001006440
Bankas: Paysera LT, UAB
SWIFT: EVIULT2VXXX
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje pirk.elega.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: hanza.net (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DnB NORD bankas“), Solo Internet („Nordea Bank Lietuva“), Danske eBankas (Danske Bank A/S Lietuvos filialas / AB „Sampo bankas“), Eta bankas (AB „Ūkio bankas“), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. pirk.elega.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į pirk.elega.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę pirk.elega.lt neperduodami.